Turecka biżuteria

 

Każda ceniąca się kobieta sięga zawsze po to co najlepsze czyli biżuterię, która daje nam poczucie stylu i klasy. Uwielbiamy nosić kolczyki, bransoletki, pierścionki czy łańcuszki.  Obecnie mamy ogromny dostęp do biżuterii z całego świata w przeróżnych stylach, kolorach czy wzorach. Możemy wybrać srebro, złoto, lub te tańsze wersje, które niestety nie sprawdzają się na dłuższą metę i często powodują podrażnienia czy alergie. Jako klienci powinniśmy zwrócić uwagę na to od którego jubilera pochodzi biżuteria, z czego jest wykonana i jaką ma cenę. Jeśli zależy nam na tym, aby biżuteria była oryginalna i miała swój charakter warto zaopatrzyć się w turecką biżuterię, która swoim nietypowym i niepowtarzalnym wyglądem zachwyci nawet najbardziej wymagające klientki.

Czym charakteryzuje się turecka biżuteria?

Biżuteria orientalna charakteryzuje się przede wszystkim swoim nietypowym wyglądem. Zacznijmy od pierścionków. Srebrne pierścionki tureckie są stworzone dla prawdziwych kobiet. Ich cechą charakterystyczną są duże ozdobne oczka, w przeróżnych kolorach. Z pewnością wchodząc do sklepu od razu będziemy wiedzieć które pierścionki są tymi orientalnymi. Nadają naszym dłoniom cudowny kształt i charakter. Kolczyki orientalne podobnie jak pierścionki są bardzo wyraziste i niepowtarzalne w swoim rodzaju. Są długie, wiszące, z dodatkiem srebra, bądź złota. Oczywiście nie może zabraknąć kolorów charakterystycznych dla tego stylu czyli bordo, turkus, zieleń. Tureckie kamienie wstawiane do biżuterii są niepowtarzalne i bardzo mocno charakterystyczne. To właśnie dzięki nim srebrna biżuteria turecka ma swój własny styl. Oprócz aspektów wizualnych często mają ogromne znaczenie kulturowe jak na przykład bardzo często spotykane oko proroka.Czas przejść do bransoletek tureckich, które jeszcze bardziej przybliżą nas do kultury wschodu. Zazwyczaj są szerokie z dużą ilością kolorowych oczek, mają wzory i wydają się być ciężkie, choć wcale takie nie są.. Tureckie kobiety uwielbiają nosić duże i masywne bransoletki na swoich drobnych dłoniach, w srebrze bądź złocie. Tutaj również odnajdziemy kolory, które z pewnością będą rzucać się w oczy w ten przyjemny sposób. Nie jest to tylko jeden rodzaj bransoletek, bez trudu możemy znaleźć drobniejsze i cieńsze bransoletki tureckie, w których z pewnością zakocha się każda kobieta. Miejmy na uwadze, że i w tym wydaniu napotkamy piękne, ozdobne kamienie. Sznurkowe bransoletki tureckie są z pewnością najdelikatniejszą ozdobą na dłonie jeśli chodzi o kulturę orientalną. Cienki sznureczek, który jest dostępny w wielu kolorach, na środku którego zazwyczaj znajduje się zarówno srebrne jak i złote oczko, by mogło zdobić nasze delikatne dłonie. Oczywiście najczęstszym oczkiem występującym w takich bransoletkach jest oko proroka, w różnych kształtach: owalnym bądź okrągłym. Pamiętajmy, że nie tylko taki wzór istnieje w kulturze wschodu, możemy znaleźć naprawdę szeroką gamę dostępnych, przepięknych wzorów mocno związanych z ich kulturą.

Cena srebrnej tureckiej biżuterii

Wbrew pozorom i tego co mogłoby się wydawać po przeczytaniu powyższego tekstu turecka biżuteria wykonana ze srebra wcale nie musi kosztować nas fortuny. Jesteśmy w stanie kupić biżuterię, która waha się w granicach stu złotych oraz taką która kosztuje tysiące. Zdecydowanie najtańszą opcją będzie wybór biżuterii sznurkowej, gdyż w niej zazwyczaj zawsze jest najmniej srebra. Wszystko zależy od producenta, jakości oraz miejsca skąd faktycznie będziemy kupować naszą piękną, nietypową biżuterię. Kultura turecka charakteryzuje się swoim bogatym stylem. Turcy lubią kiedy wszystkiego jest dużo, a biżuteria pokazuje ich bogactwo. Europejczycy od zawsze podziwiali ich styl, wykorzystując go w mieszkaniach i nie tylko. Biżuteria turecka świetnie wyróżnia się na tle innych biżuterii, każda kobiea powinna zaopatrzyć swoją szkatułke w te niezwykłe i niepowtarzalne dodatki. Sprawi to, że obudzi się w nas jeszcze większa kobiecość.

NEWSLETTER

 

Zapisz się do newslettera i już dzis odbierz prezent na zakupy

 

Kod rabatowy Otrzymasz w wiadomosći 

mail 

 

KUPON 10% RABATU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Startup" na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. "zgoda na przetwarzanie danych" nie będzie konieczny w niniejsz

DOŁĄCZ DO NAS :

 

facebook - galeriasultana  instagram - galeriasultana  youtube - galeriasultana    

 
SPRAWDŹ NASZE OPINIE :

 

Opinie

 

 

 

NA SKRÓTY:

 

 SKLEP STACJONARNY 

 

ul. Erazma Ciołka 8 lok. 115

01-402 Warszawa 

 

Pon.. - Pt. od 9:00 - 18:00 

Sob. od 10::00 - 15:00

 

Jeśli Chcesz odwiedzić nas w innych godzinach l  Zadzwoń  514 700 258 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.