Zakres cenowy
Sortowanie

 

Wyjątkowe młynki ręczne do pieprzu i przypraw 

W naszym sklepu znajdziesz metalowe młynki ręczne zdobione motywami charakterystycznymi dla produktów tureckich. Pochodzą one prosto z Wielkiego Bazaru w Stambule, dlatego są ciekawostką dla miłośników tych terenów. Dostępne młynki pozwalają na dokładne zmielenie ziaren pipeprzu a nawet kawy, . Jest to bardzo uniwersalny produkt, który sprawdzi się świetnie w każdej kuchni.

Wytrzymała konstrukcja i funkcjonalność to tylko niektóre z zalet tureckich młynków do pipeprzu . Są one także bardzo stylowe, od razu kojarząc się z Bliskim Wschodem. Na ich konstrukcji wyżłobiono piękne zdobienia, które podkreślają orientalny charakter produktów. Młynki są dostępne w kilku kolorach, dlatego z łatwością dopasujesz odpowiedni model do wyposażenia swojej kuchni.


 

Pokaż filtry


NEWSLETTER

 

Zapisz się do newslettera i już dzis odbierz prezent na zakupy

 

Kod rabatowy Otrzymasz w wiadomosći 

mail 

 

KUPON 10% RABATU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Startup" na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. "zgoda na przetwarzanie danych" nie będzie konieczny w niniejsz

DOŁĄCZ DO NAS :

 

facebook - galeriasultana  instagram - galeriasultana  youtube - galeriasultana    

 
SPRAWDŹ NASZE OPINIE :

 

Opinie

 

 

 

NA SKRÓTY:

 

 SKLEP STACJONARNY 

 

ul. Erazma Ciołka 8 lok. 115

01-402 Warszawa 

 

Pon.. - Pt. od 9:00 - 18:00 

Sob. od 10::00 - 15:00

 

Jeśli Chcesz odwiedzić nas w innych godzinach l  Zadzwoń  514 700 258 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.