Sklep Turecki w Warszawie - Zapraszamy 

Ta wiadomość ucieszy z pewnością każdego miłośnika kultury  bliskowschodniej i  pięknego kraqju jakim jest Turcja. Turecki sklep w Warszawie już otwarty! 

Od początku powstania sklepu internetowego , podczas rozmowy z naszymi klientami otrzymaliśmy wiele zapytań ,o stacjonarny sklep. Nie wszyscy  preferują zakupy przez Internet ponieważ uniemożliwią to prawdziwego kontaktu z produktem. Dlatego też wychodząc na przeciw  Waszym oczekiwaniom udało nam się stworzyć stacjonarny sklep  w Warszawie.  Taka opcja zakupu pozwoli Wam lepiej zdecydować , dotknąć , przymierzyć lub po prostu zobaczyć na żywo te wszystkie piękne przedmioty które sprowadzamy z Turcji.  

 

 

sklep turecki warszawa

sklpe turecki warszawa

Turecki sklpe w warszawie

 

 

Sklep orientalny w Warszawie 

   

 
Nasz sklep turecki  stacjonarny mieści się w jednym z budynków usługowo - handlowych na warszawskiej Woli . Możesz odwiedzić nas codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00  - 18:00 . Jeśli jednak te godziny są dla Ciebie nieodpowiednie - Zadzwoń do nas aby umówić się na dogodną godzinę :) Dojazd do naszego sklepu nie sprawi Ci żadnego problemu . Możesz dojechać komunikacją miejską np. metrem wysiadając na stacji Księcia Janusza , lub samochodem - budynek posiada miejsce parkingowe.  

 

 Galeria Sultana

 

                  

 

 

 

 

mapa

 

Turecki sklep w Warszawie - z korzeniami w Stambule 

Jesteśmy polsko-turecką rodziną więc z Turcją wiąże nas wiele. między innymi Wielki Bazar w Stambule - tam od lat prowadzimy rodzinny biznes. Cały asortyment naszego sklepu pochodzi z różnych zakątków Turcji np. tygielki do kawy po turecku spowadzamy z miasta Gaziantep które słynie z wyrobów miedzianych , a tureckie szale z miasta Bursa . Zapraszamy cię do naszego sklepu w którym nie tylko Możesz zrobić wyjątkowe zakupy ale rówież porozmawiać o Turcji . Podpowiemy Ci jak zaparzyć kawę po turecku , pokażemy kilka technik wiązania tureckich szali , doradzimy w wyborze srebrnej biżuterii.  a wszystko w magicznej tureckiej atmosferze .  Wizyta w naszym sklepie  to nie tylko  zwykłe zakupy Z chęcioą opowiemy Ci o Turcji , kulturze , tradycji  . Jesteśmy tu dla Ciebie.

 

Zapraszamy 

Agnieszka i Orhan 

Galeria Sultana

 

 

 

NEWSLETTER

 

Zapisz się do newslettera i już dzis odbierz prezent na zakupy

 

Kod rabatowy Otrzymasz w wiadomosći 

mail 

 

KUPON 10% RABATU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Startup" na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. "zgoda na przetwarzanie danych" nie będzie konieczny w niniejsz

DOŁĄCZ DO NAS :

 

facebook - galeriasultana  instagram - galeriasultana  youtube - galeriasultana    

 
SPRAWDŹ NASZE OPINIE :

 

Opinie

 

 

 

NA SKRÓTY:

 

 SKLEP STACJONARNY 

 

ul. Erazma Ciołka 8 lok. 115

01-402 Warszawa 

 

Pon.. - Pt. od 9:00 - 18:00 

Sob. od 10::00 - 15:00

 

Jeśli Chcesz odwiedzić nas w innych godzinach l  Zadzwoń  514 700 258 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.